Son Dakika | Magazin Haberler
Ünlü model Günay Musayeva Silikonlarımı çıkarttırdım. : Magazin Haberler
 • 10.10.2021 19:57:00

  Ünlü model Günay Musayeva Silikonlarımı çıkarttırdım.


  Ünlü model Günay Musayeva Silikonlarımı çıkarttırdım.

  Günay Musayeva Silikonlarımı çıkarttırdım, “Dört gündür evden dışarı çıkmıyorum yeni ameliyat oldum. Göğüslerimi küçülttüm silikonları çıkarttırdım, sebebi Paris Fashion Week’te dört önemli markanın defilesine çıkacağım.

  O markalar kesinlikle silikonlu göğüs istemiyor ve bu benim mesleğim ne gerekiyorsa onu yaparım.

  Yaptırdığı göğüs küçültme ameliyatı sonrası kusursuzlaşan yeni fiziğiyle Paris Fashion Week'te boy gösteren Türk model, geceye damgasını vurdu. Kendisinden bir sanat eseri yaratan doktoruna teşekkür eden Musayeva, "Göğüslerimin yeni görüntüsü kendimi bana 18 yaşında gibi hissettirdi" dedi.

  Ünlü top model Günay Musayeva, Paris Fashion Week'te arka arkaya 3 defileye çıkan ilk Türk model olarak bir ilke imza attı. Musayeva, yaptırdığı göğüs küçültme ameliyatı sonrası kusursuzlaşan yeni fiziğiyle geceye damgasını vurdu.

  Kendimi 18 yasinda hissediyorum

  Amerikan Katedrali'nde çıktığı podyumda cesur tarzını ortaya koyan Musayeva şunları söyledi:

  3 defileyle özel bir rekora imza atmak benim için büyük mutluluk oldu. Yeni fiziğimle o kadar mutlu oldum ki Michael Cinco defilesine çıkmadan önce sırtıma doktorumun ismini geçici dövme yaptırarak Paris Fashion Week'te Podyum 'da benden bir sanat eseri yaratan Op. Dr. Bülent Cihan Timur – Doktor B'ye teşekkür etmek istedim. Göğüslerimin yeni görüntüsü kendimi bana 18 yaşında gibi hissettirdi"


  Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 10.10.2021 19:57:00 | Okunma : 497 ]

  google-news 


 • Site: 0,09 Yuklendi.