Son Dakika | Magazin Haberler
21 yıllık evli olan cifler ilk günkü gibi asiklar. : Magazin Haberler
 • 18.11.2021 22:05:02

  21 yıllık evli olan cifler ilk günkü gibi asiklar.


  21 yıllık evli olan cifler ilk günkü gibi asiklar.

  Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones: 21 yıllık evlilikleri, Michael Douglas 21,ci evlilik yıldönümünü çok tatlı bir şekilde kutluyor

  Michael Douglas (77) ve eşi Catherine Zeta-Jones (52) 21 yıldır evliler. Oyuncunun Instagram hesabından hayranlarıyla paylaştığı tatlı bir video ile ikili, aralarındaki büyük yaş farkına rağmen aşklarının hiç olmadığı kadar güçlü olduğunu kanıtlıyor.

  İlk günkü gibi aşıklar

  Amerikalı aktör, 21. evlilik yıldönümü için İngiliz kadınla tatlı bir yıldönümü videosu düzenledi. Arka planda "Amerikan Yazarları"nın "Hayatımın En İyi Günü" şarkısı çalarken, ikisinin çok sevimli fotoğrafları var. 77 yaşındaki videonun sonunda şöyle yazıyor: "Mutlu evlilik yıldönümleri sevgili Catherine! Seni çok seviyorum! Aşık Michael."

  İki oyuncu için üçlü yıl dönümü

  Çift şu sıralar kendilerini şenliklerden güçlükle kurtarabiliyor. Yıldönümü videosu, iki yıldızın doğum günlerini kutlamasından birkaç hafta sonra geldi. Çünkü çiftin doğum günü aynı gün, yani 25 Eylül. Bu komik tesadüf üzerine Amerikalı aktör, bu yıl Instagram'da şöyle yazdı: "1998 Deauville Film Festivali'nde Catherine ile ilk gecem. Benimle aynı doğum gününe sahip olduğunu öğrendim - tadaah! Yaptığımda Golfü sevdiğini keşfettiğimde, tüm fantezilerimin gerçekleştiğini fark ettim." Bu sadece kader olabilirdi!


  Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 18.11.2021 22:05:02 | Okunma : 206 ]

  google-news 


 • Site: 0,10 Yuklendi.