isminiz : Şifreniz : Güvenlik Kodu :494593 Hatirla :

  Kalbimingulu Kalplerin ve Sevginin Bulustugu Site Kalbimin Gülü Forumuna Hoşgeldiniz || Bayanlar icin cinsellik konulari
   Arzu ve Tutku: UpUşme sıcak ipuUları ve yeni trendler

22.07.2023 20:12 Okunma Sayisi 151 Defa
Kalbimin_Gulu
[Genel Sorumlu]Mesaj sayisi : 15
Giris sayisi : 326
Konu puani : 0  Toplam P : 0
Konuya Puan ver
uye bilgileri

Arzu ve Tutku: UpUşme sıcak ipuUları ve yeni trendler

Tutkulu UpUşme sUz konusu olduğunda gerUekten Unemli olan şey budur.

Tutkulu UpUşme, aşkı, şehveti ve tutkuyu ifade eden samimi ve şehvetli bir jesttir. Burada UpUşme becerilerinizi nasıl geliştirebileceğinizi ve UpUşUrken gerUekten neyin Unemli olduğunu Uğrenin.

UpUşmek, en samimi ve şehvetli sevgi biUimlerinden biridir. Sevdiğiniz kişiyi uzun sUre ve tutkuyla Upmekten daha gUzel bir şey yoktur. Kendinizi tamamen birbirinize verirsiniz ve UpUşUrken birbirinizle bUtUnleşirsiniz. Bizi yanlış anlamayın: Bir sevgi işareti olarak ağıza kısa, net bir UpUcUk kondurulmasında yanlış bir şey yoktur. Ama midenizdeki kelebekler gerUekten sadece tutkuyla UpUştUğUnUzde uUar. Burada neyin Unemli olduğunu Uğrenebilirsiniz.

Bu tutkulu bir UpUcUk anlamına gelir

UpUcUk sadece basit bir jest değil, daha derin bir anlamı var. GUveni, bağlılığı ve bağlılığı sembolize eder. Tutkulu bir UpUcUk, iki kişi arasındaki duyguları artırabilir ve gUUlU bir duygusal bağ oluşturabilir. Tutkulu bir UpUşmeden Unce her iki partnerin de kendini rahat ve gUvende hissetmesi Unemlidir. Ama yaparlarsa, tutkulu bir UpUcUk ikiniz iUin de gUUlU duygular yaratabilir.

ABD'li bilim adamları, tutkulu bir UpUcUğUn seksten Uok daha Unemli olduğunu bile tespit ettiler. Berlinli psikolog ve yazar Wolfgang KrUger, bir rUportajında ??UpUşmenin dudaklar ve diller arasındaki konuşmalar gibi olduğunu ortaya koyuyor. "Bildiğimiz en şehvetli ve samimi fiziksel alışveriş bu" diye aUıklıyor. "Seks mesafeli olabilir, ancak yoğun UpUşme her zaman Uok samimi bir yaklaşım biUimidir."

MUkemmel, tutkulu UpUcUğU bu şekilde elde edersiniz.

Tutkulu bir şekilde UpUşmeye gelince - sUrpriz - her şey tutku ve bağlılığa bağlıdır. Bu, acele etmemek ve muadilinizi tUm duyularınızla keşfetmekle ilgilidir. Bu hala sizin iUin Uok uzaksa, Unce nasıl dUzgUn UpUşeceğinize dair ipuUlarımızı ve talimatlarımızı okuyun.

Hazırlık

GerUekten UpUşmeden Unce, o an iUin havaya girmek Unemlidir. Tutkuyla UpUşUrken gerUekten rahat hissetmek iUin atmosferin doğru olması gerekir. Dışarıda romantik bir randevudaysanız, Upmek isteyeceğiniz rahatsız edilmeyen bir yer bulun. Evdeyseniz mumları yakarak, hafif bir mUzik Ualarak veya hoş kokulu bir yağ kullanarak romantik bir atmosfer yaratın. Her ikiniz de Unceden dişlerinizi iyice fırUalayarak ve gargara kullanarak taze bir nefes aldığınızdan emin olun. Ağız kokusu mutlak bir sapmadır.

doğru an

Tutkulu bir UpUcUk doğru zamanda gelmelidir. Partnerinizin vUcut diline dikkat edin ve yoğun bir UpUcUğe hazır olup olmadığını hissedin. GUzlere derin bir bakış, elin şefkatle okşaması veya baştan Uıkarıcı bir gUlUmseme, anın geldiğinin gUstergeleri olabilir. Ancak birbirinizin sınırlarına da saygı gUsterin ve kendinizi dayatmayın. Emin değilseniz ve muadilinizin işaretlerini net bir şekilde yorumlayamıyorsanız, o zaman sadece kelimelerinizi kullanın ve onu UpUp Upemeyeceğinizi sorun. HiUbir şey fikir birliğinden daha Uekici değildir.

Sevgi VE Aşk Resimleri Sadece üyeler içindir Lütfen üye olun!

Teknik

Tutkulu UpUşme sadece dudakları kullanmakla ilgili değildir, tamamen fiziksel temasla ilgilidir. Partnerinizin dudaklarına hafifUe dokunarak yavaşUa ve nazikUe başlayın. Bir sUre sonra, dudakları şakacı bir şekilde keşfetmek ve eşinizin ağzına yavaşUa girmek iUin dilinizi kullanmaktan Uekinmeyin. Bu arada, size burada iyi bir Fransız UpUcUğUnUn nasıl Ualıştığını aUıkladık. İkinizin de neyi sevdiğini bulmak iUin farklı hareketler ve yoğunluklarla deneyler yapın. UpUşU derinleştirmek iUin ara sıra ara vermeyi unutmayın.

Eller

Tutkulu UpUşmede eller Unemli bir rol oynar. Partnerinizin yUzUnU nazikUe okşayın, elinizi saUlarından geUirin veya elinizi tutun. Anın şehvetini artırmak iUin boynunuza veya sırtınıza da hafifUe masaj yapabilirsiniz. Ellerinize dokunmak duygusal bağı gUUlendirir ve partnerinize onu ne kadar istediğinizi gUsterir.

İletişim

İletişim, başarılı bir UpUcUğUn anahtarıdır. Eşinizle arzularınız, tercihleriniz ve sınırlarınız hakkında konuşun. Herkes UpUşmeyi farklı hisseder, bu nedenle birbirinize geri bildirimde bulunmanız ve birbirinizin ihtiyaUlarına duyarlı olmanız Unemlidir. UpUşme becerilerinizi mUkemmelleştirmek iUin yeni deneyimlere ve birlikte deneylere aUık olun.

sonrası

Tutkulu bir UpUcUğUn ardından anın kaybolmasına izin vermek ve birbirinize yakın olmanın tadını Uıkarmak Unemlidir. Partnerinize sevgiyle sarılın, sırtını sıvazlayın veya UpUşmekten ne kadar keyif aldığınızı kulağına fısıldayın. Diğer kişiye onları Unemsediğinizi ve birlikte geUirdiğiniz zamana değer verdiğinizi gUsterin. Tutkulu bir UpUcUk daha da yoğun anların başlangıcı olabilir.
..
Facebook Google Ding delicios yahoo
                               Sende Oy ver : 0-Kisi:Puani : 0

     

<
Bunlarda Belki ilginizi Cekebilir Tikla.
Acan
Forum istatistikleri
Arzu ve Tutku: UpUşme sıcak ipuUları ve ..
Kalbimin_Gulu
Forumdaki 18 Kategoride 58 Forum var, Bu forumlara acilan 487 Konuya 553 Cevap yazildi..
üye :  Misafir : 29 Toplam : 29 Rekor :
Aktif uyeler �ali28 Gul_Beyaz , 
Genel Sorumlu - Yonetici - Forum Yoneticisi - Editor - VIP uye
iyiki Dogdunuz Nice yillara.. gosta42 , 

Site: 1,44 Yuklendi.